İyi Dersler Şoför Amca 2016-2017 Afiş Yarışması Şartnamesi Yayınlandı

İyi Dersler Şoför Amca 2016-2017 Afiş Yarışması Şartnamesi Yayınlandı<br/>

İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin Lastikleri iş birliğinde yürütülen İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında düzenlenmektedir. Yarışmanın konusu, ilkokul 4.sınıf öğrencilerinin trafik güvenliği konusunda servis şoförlerinden beklentilerini ifade etmeleridir. Yarışmanın amacıysa, trafikteki savunmasız ve incinebilir grupların başında gelen çocukların, trafik güvenliği konusunda servis şoförlerinden beklentilerini kendi ağızlarından ifade etmesi yoluyla hem kendi farkındalıklarının gelişmesine, hem de çevrelerinde farkındalığın gelişmesine katkıda bulunmaktır.

İyi Dersler Şoför Amca projesine bu yıl dahil olacak 100 ilkokulu kapsayacak yarışmada yarışmaya katılım, başvuru şekli, başvuru değerlendirme ve ödüller konularında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması Şartnamesi’ne, aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Emniyet kemeri demek kesintisiz güvenlik demek

2016 İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması 2. si

Tülay Yazar Ankara Çaldağ İlkokulu

Haberler & Duyurular

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Başladı!

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade edecekler. Bu yarışma, Trafikte Sorumluluk Hare…gi edinebileceğiniz yarışma şartnamesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Şartnamesi (0.2 MB)

18.03.2015

DEVAM

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Sonuçlandı.

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade ettiler. Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında…ci üçüncü olmuştur. Ödül kazanan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve okullarını tebrik eder, tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

28.04.2015

DEVAM

İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında, eğitimcilere yönelik seminerler tamamlandı

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin arasında imzala… uygulama döneminde ise 20 formatör, 228 eğitimci ile 6 bin 108 servis şoförüne ve 4 binden fazla ilkokul öğrenicisine eğitimler verilmişti.

23.10.2015

DEVAM