İyi Dersler Şoför Amca 2016-2017 Afiş Yarışması Sonuçlandı

İyi Dersler Şoför Amca 2016-2017 Afiş Yarışması Sonuçlandı<br/>

İyi Dersler Şoför Amca Projesi’nde ilkokul 4. sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen afiş yarışmasında dereceye giren öğrenciler, proje paydaşlarından ve uzman akademisyenden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Proje kapsamında eğitimlerin gerçekleştiridiği 100 okuldan toplam 820 eserin başvuru yaptığı yarışmada;

Zonguldak ili, Ereğli ilçesi, Kurtlar İlkokulu’ndan Sudenaz ÇINAR birinci,

Aydın ili Bozdoğan ilçesi, Fatih İlkokulu’ndan Hatice Rana YÖRÜK ikinci,

Zonguldak ili, Ereğli ilçesi, Kurtlar İlkokulu’ndan Rana YAMAN üçüncü oldu.

Dereceye giren tüm öğrencilerimize tebrik eder, birbirinden değerli eserleri ile yarışmaya başvuran tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerine teşekkür ederiz..

Emniyet kemeri demek kesintisiz güvenlik demek

2016 İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması 2. si

Tülay Yazar Ankara Çaldağ İlkokulu

Haberler & Duyurular

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Başladı!

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade edecekler. Bu yarışma, Trafikte Sorumluluk Hare…gi edinebileceğiniz yarışma şartnamesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Şartnamesi (0.2 MB)

18.03.2015

DEVAM

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Sonuçlandı.

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade ettiler. Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında…ci üçüncü olmuştur. Ödül kazanan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve okullarını tebrik eder, tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

28.04.2015

DEVAM

İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında, eğitimcilere yönelik seminerler tamamlandı

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin arasında imzala… uygulama döneminde ise 20 formatör, 228 eğitimci ile 6 bin 108 servis şoförüne ve 4 binden fazla ilkokul öğrenicisine eğitimler verilmişti.

23.10.2015

DEVAM